درباره ما

تفاوت سالن اكستنشن مهناز با ديگر سالن ها:


١- استفاده از موي قيچي شده از سر
٢- قابليت دكلره و رنگ فر دائم براشينگ و... موهاي اكستنشن
٣- استفاده از جديد ترين و بهترين دستگاه
٤ -استفاده از ٤ دستگاه ليزري ، متناسب با جنس موي شما
٥-استفاده از مواد درجه ١
٦-تقسيم بندي صحيح
٧-استفاده از نزديكترين جنس و حالت مو به موي خود مشتري، با اين كار هيچكس متوجه تفاوت موي شما و اكستنشن كردن شما نميشه
٨ -سرعت و تبحر در كار اكستنشن مو ١ الي ٣ ساعت زمان ميبره
٩-تضمين و مسئوليت پذيري در كار
١٠- و...
دوستاني كه تمايل به اكستنشن دارند هر روز ميتونن مشاوره حضوري تشريف بيارن هم كارو از نزديك ببينن، هم كيفيت . روزانه حداقل ٧ تا ١٠ مشتري در سالن هستند كه اگه سوال ياابهامي در كار بود از مشتري هاي قديمي اطلاعات كسب كنند.

توجه

كليه مواد مصرفي در سالن اكستنشن مهناز درجه ١ و مستقيم توسط خانم مهناز وارد ميشود.اکستنشن لیزری

۵ سال ضمانت با ۱۰ متد به روز دنیا مهناز کیقبادی - متخصص اکستنشن مو همه چیز در مورد اکستنشن مو... چند سالی می شود که اکستنشن در ایران باب شده است، امروزه روش های زیادی برای نصب وجود دارد. در حال حاضر در سالن تخصصی مو و اکستنشن مهناز ۱۰ روش اکستنشن کار می شود.


بهترین روش اکستنشن لیزری می باشد که با دستگاه های متفاوت (speshial ، firex ، infralight، ...) انجام می شود. اکستنشن مو اگر جنس مناسبی داشته باشد و توسط متخصص مجرب لابه لای موی سر به درستی و با تقسیم بندی صحیح نصب شود، نه تنها آسیب به مو نمی رساند بلکه غیر قابل تشخیص و بسیار زیبا خواهد بود.

- تفاوت اکستنشن لیزری با دیگر روش ها

با توجه به اینکه کلیه روش های اکستنشن (چسب، رینگ، دوخت،تیپ یالاینی، گره، لمه و ...) در سالن مهناز انجام می شود، در حال حاضر بهترین روش اکستنشن لیزری می باشد که این روش مورد تایید پزشکان از نظر نرسیدن کوچکترین آسیب به پیاز و ساقه موی خو شخص می باشد.- در این روش تنها ۱۰ درصد الی ۱۵ درصد موی خود شخص برای نصب موی اکستنشن درگیر می شود.

- نصب بسیار ظریف روی ساقه مو نزدیک به ریشه، که کمترین نمود را در بین روش ها دارد که فقط با لمس کردن و باز کردن موها از هم قابل مشاهده است.

-- ماده ای که موی اکستنشن را به موی اصلی وصل می کند کراتین (ماده ای که ساختار مو را تشکیل می دهد) + نوعی چسب بی ضرر می باشد.

- باز شدن راحت اکستنشن ها با استفاده از ریمور یا حلال خود کراتین که مانع از خرد شدن و قطع شدن مو می شود.